Nowoczesne fototapety idealne dla firmowych wnętrz

Kategorie : Wnętrza komercyjne
Byłam wczoraj na spotkaniu w firmie zajmującej się projektowaniem stron internetowych. Wybrałam właśnie tę firmę, bo jej pracownicy wzbudzili moje zaufanie otwartością na moje potrzeby i umiejętnością słuchania. Wbrew pozorom to w dzisiejszych czasach rzadka umiejętność. Kiedy weszłam do budynku powitała mnie miła serdeczna recepcjonista.  - Dokonałam dobrego wyboru – pomyślałam z satysfakcją. Kiedy jednak weszłam do sali konferencyjnej, wręcz oniemiałam. Nie mogłam wybrać lepiej! Moją uwagę zatrzymała zwłaszcza 1 ściana. Całą jej powierzchnię zdobiła imponująca fototapeta, przedstawiająca zapierający dech w piersiach widok jednego z najbardziej inspirujących i kreatywnych miast na świecie – Nowego Jorku. Potężne drapacze chmur, niebo w dziesiątkach odcieni błękitu i szarości i kontrastujące z nim żółte, charakterystyczne taksówki.  Wiedziałam, że w takim miejscu muszą pracować najbardziej kreatywni ludzie w branży!

Fototapety ścienne do biura – zrezygnuj z nudy i bylejakości

Nowoczesne fototapety biurowe to wspaniała alternatywa dla klasycznych, jednobarwnych ścian. Umieszczone w sali konferencyjnej, gabinecie lub firmowej kuchni podkreślą walory i pasję pracujących w nich osób.  Estetyczna fototapeta ścienna jest pierwszym elementem, eksponującym niebanalny charakter biura i barwne osobowości osób, które w nim pracują. To oczywisty sygnał, który zdaje się mówić: „jesteśmy kreatywni, mamy ogromną wyobraźnię, damy Ci coś więcej niż inni”. W większości przypadków takie obietnice pokrywają się z prawdą.

Dostosuj motyw do specyfiki biura

Fototapeta ścienna z wzorem rajskiej plaży i krystalicznie czystej wody będzie idealnym elementem wystroju biura podróży. Jeśli Twoje biuro specjalizuje się w organizacji wyjazdów survivalowych świetnym pomysłem będzie również użycie motywu z wulkanem lub ośnieżonymi szczytami górskimi. Szukając fototapety do przestrzeni kreatywnej, takiej jak agencja reklamowa czy marketingowa postaw na wzory, które pobudza kreatywność i będą stymulować komórki mózgowe do intensywnej pracy twórczej. Świetnie sprawdzą się tutaj desenie ze zlepkami słów, futurystyczne motywy lub pełne kolorów abstrakcyjne kompozycje.  Jeśli pragniesz uczynić ze swojego gabinetu wyjątkowe miejsce, postaw na fototapetę z motywem roślinnym. Żywa zieleń drzew, soczystość traw i  przebijające się przez konary świetle refleksy sprawią, że poczujesz na swojej skrze przyjemny podmuch wiosennego wiatru. Nabierzesz powietrza, odetchniesz głęboko i poczujesz jak z chwili na chwilę stajesz się coraz mniej zdenerwowany, a całe napięcie mija jak ręką odjął. Zrelaksowany i gotowy do działania możesz efektywniej i skuteczniej wykonywać codzienne obowiązki. Fototapety to nie tylko atrakcyjny, przyciągający uwagę efekt, ale również prostota naklejania. Aby zmienić wygląd biura nie potrzebujesz specjalistycznych i kosztownych maszyn i narzędzi. Wystarczy jedynie rolka i odrobina wolnego czasu, aby cieszyć się spektakularnym rezultatem.

Udostępnij tę treść

Dodaj komentarz