Previous
Next

Plakat Dublin mapa

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 3 do 4 dni.

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Nowoczesna mapa Dublina w Twoim wnętrzu

Jeśli często wyjeżdżasz do Irlandii, mapa Dublina z pewnością będzie użytecznym dodatkiem w Twoim wnętrzu. Na czarnym tle precyzyjnie odznacza się każda ulica, dlatego bez trudu odnajdziesz się w siatce infrastruktury stolicy Irlandii. Jest to nie tylko praktyczna mapa, na której błyskawicznie znajdziesz potrzebną Ci ulicę. Równie dobrze możesz potraktować tę mapę miasta, jako ciekawy motyw dekoracyjny. Biało-czarne połączenie kolorystyczne idealnie wpisuje się w nowoczesną aranżację, gdzie prym wiedzie minimalistyczny wystrój. Wieszając mapę Dublina w widocznym miejscu, będzie przyciągać uwagę, a także nada Twojemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Ten plan miasta doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni, a także w gabinecie. Dublin na tej mapie wygląda nieco artystycznie, jakby to była abstrakcja namalowana przez współczesnego artystę. Dlatego też mapa ze stolicą Irlandii wzbudza zainteresowanie i przyciąga wzrok. Warto mieć ją w swoim pokoju, zwłaszcza jeśli Dublin faktycznie jest Ci wyjątkowo bliskim miastem, do którego jeździsz co jakiś czas lub masz w planach się wybrać w te rejony Europy.

Kategoria Mapy dekoracyjne Numer produktu WP060920019
Podziel się na:

- Plakat Dublin mapa

Dlaczego warto wybrać dekorację Plakat Dublin mapa ?

  • 3 wielkości plakatu do wyboru.
  • Fotograficzny wydruk w wybranym formacie.
  • Druk na papierze posterowy o gramaturze 200 g/m2.
  • Możliwość wyboru posteru w ramie plakatowej lub bez ramy, sam wydruk.
  • Biała lub czarna aluminiowa rama.
  • Realizacja zamówienia nawet w 24 godziny !

Plakat wykonywany specjalnie dla Ciebie na wysokiej jakości papierze posterowym, możemy także oprawić wydruk w ramę plakatową. Wybierz jeden z dostępnych formatów, dopasuj ramę plakatową i zamów, a my wydrukujemy, oprawimy i wyślemy do Ciebie wybrany plakat. Taki plakat z pewnością nada niepowtarzalny wygląd Twojemu wnętrzu.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Dublin mapa wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Dublin mapa