Previous
Next

Plakat Genewa mapa

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 3 do 4 dni.

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Jeśli lubisz oryginalność i również nietypowo chcesz urządzić wnętrze swojego domu, mapa na ścianę będzie świetnym rozwiązaniem. Może to być mapa całego świata, ale też mapa miasta. Oto nasza mapa Genewy.

Genewa to jedno z najciekawszych miast w Szwajcarii, ale nazwę tę nosi cały kanton, którego jest stolicą. Leży nad jeziorem Genewskim, w miejscu, z którego wypływa rzeka Rodan. To piękne miasto ma wiele różnych zabytków, a także jest siedzibą wielu najważniejszych na świecie instytucji, takich jak ONZ. Na uwagę zasługuje także centrum miasta z ciekawymi zabytkami i kamienicami.

Plan miasta Genewa jest doskonałym pomysłem na dekorację pokoju fana Szwajcarii. W największym rozmiarze idealnie sprawdzi się na przykład zawieszony nad łóżkiem w sypialni, a w najmniejszym może ozdobić każdy zakątek na ścianie czy wzbogacić klatkę schodową w domu. Czarno-biała kolorystyka sprawia, że idealnie nadaje się do jasnych pomieszczeń, a szczególnie tych urządzanych w stylu skandynawskim, który zyskuje coraz większą populatność. Na białej ścianie będzie prezentował się najlepiej.

Kategoria Mapy dekoracyjne Numer produktu WP060920018
Podziel się na:

- Plakat Genewa mapa

Dlaczego warto wybrać dekorację Plakat Genewa mapa ?

  • 3 wielkości plakatu do wyboru.
  • Fotograficzny wydruk w wybranym formacie.
  • Druk na papierze posterowy o gramaturze 200 g/m2.
  • Możliwość wyboru posteru w ramie plakatowej lub bez ramy, sam wydruk.
  • Biała lub czarna aluminiowa rama.
  • Realizacja zamówienia nawet w 24 godziny !

Plakat wykonywany specjalnie dla Ciebie na wysokiej jakości papierze posterowym, możemy także oprawić wydruk w ramę plakatową. Wybierz jeden z dostępnych formatów, dopasuj ramę plakatową i zamów, a my wydrukujemy, oprawimy i wyślemy do Ciebie wybrany plakat. Taki plakat z pewnością nada niepowtarzalny wygląd Twojemu wnętrzu.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Genewa mapa wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Genewa mapa