Obrazy do salonu

Salon to wyjątkowe miejsce, w którym spędzasz większość czasu w ciągu dnia, razem ze swoją rodziną. W nim odpoczywasz, bawisz się, a może nawet czasem pracujesz albo zjadasz posiłki. W salonie zazwyczaj też przyjmujesz gości. Oczywiste jest więc to, że salon musi wyglądać okazale i elegancko. Dlatego właśnie podczas aranżacji salonu należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły i dodatki, do których należą obrazy na ścianę. Zobacz nasze obrazy do salonu.

Obrazy na płótnie do salonu

Idealnym rozwiązaniem do dekoracji ścian w salonie są obrazy na płótnie. Są eleganckie, wyraziste i efektownie prezentują się nawet bez ramy ozdobnej. W naszym sklepie oferujemy obrazy drukowane na najwyższej jakości płótnie canvas, pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. Nasze obrazy to wyjątkowe ozdoby, które urozmaicą twój salon i nadadzą mu oryginalności. Za pomocą takiego obrazu można idealnie zilustrować swoją osobowość, a nowoczesne wnętrza mają właśnie odzwierciedlać to, kim jest ich właściciel.
W naszej ofercie znajdziesz bardzo ciekawe dekoracyjne abstrakcje. Na uwagę zasługują szczególnie piękne kompozycje Liquid orange & black, Liquid Dester czy Liquid Dessert Sand, Liquid colors, a także kompozycje oparte na kolorze różowym – Liquid Dirty Pink, Liquid Timeless Pink, Liquid Pastel Pink oraz kolorze zielonym – Liquid Marbe Green. Oprócz tego znajdziesz u nas ciepłe kompozycje kolorów białego, kremowego, beżu i brązu, na takich obrazach, jak: Abstrakcja Coffee Late, Beguiling Circle, Vanity Bisque, Circleorzo, Bounce Modern, Modernopolis, Blaze Circle, Zeal i Glam Dester, Mystic Choco, jak również Ocean Choco. Oprócz abstrakcji posiadamy jeszcze w ofercie obrazy z motywem zwierzęcym, a dokładnie kocim. Biały kot, Żółty kot, Różowy kot, Czarny kot czy niebieski, to ciekawe obrazy, które są idealnym rozwiązaniem dla miłośników tych puchatych czworonogów.

Obrazy w salonie

usta ściana nie wygląda elegancko i aż kusi, żeby czymś ją przyozdobić. Obraz na płótnie będzie znakomitym wyborem, niezależnie od tego, o jaką dokładnie ścianę chodzi. Nasze obrazy dostępne są w różnych rozmiarach. Znajdziesz u nas zarówno duże obrazy do powieszenia nad kanapą, w centralnym punkcie salonu, tak by zwracały na siebie uwagę każdego, kto wejdzie do salonu i zachwycały gości, jak i mniejsze, którymi wypełnisz puste przestrzenie pomiędzy szafkami albo przy drzwiach czy nawet nad telewizorem, jeśli jest ustawiony na półce, a nie zawieszony na ścianie. Oferowane przez nas obrazy są niezwykle uniwersalne. Nadają się do salonu urządzanego w każdym stylu. Można je zawiesić zarówno na białej ścianie, jak i na ciemnej. Niemal na każdym kolorze ściany będą się doskonale prezentować i z nim komponować. Jeśli zechcesz, możesz we własnym zakresie wstawić obraz w ramę, aczkolwiek i bez niej będzie prezentował się wyśmienicie. Obraz na płótnie to znakomity sposób na odświeżenie wnętrza, wprowadzenie choćby niewielkich zmian i dodanie salonowi uroku. To bardzo modna, współczesna dekoracja ścienna.

Aktywne filtry