Previous
Next

Plakat Różowy Flaming

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Odkryj swój wewnętrzny świat fantazji z Plakatem Różowy Flaming! Ten nietuzinkowy element dekoracyjny w stylu rysunkowym to perła wśród plakatów młodzieżowych. Dostojeństwo różowego flaminga i jego wierny towarzysz – mały różowy ptaszek, na kremowym tle – to eksplozja estetyki na najwyższym poziomie. Wydrukowano na papierze plakatowym o gramaturze 200 z certyfikowanymi tuszami GreenGuard Gold.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Różowy Flaming

Plakat Różowy Flaming to więcej niż tylko dekoracja. To twoja osobista wizytówka, która ujawnia twoją unikalną osobowość i postrzeganie świata.

Największe Atuty Plakatu Różowego Flaminga: Korzyści, Które Przemawiają do Ciebie

  1. Profesjonalna Jakość: 200-gramowy papier plakatowy gwarantuje solidność i długowieczność.
  2. Bezpieczeństwo i Ekologia: Tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold dbamy o twoje zdrowie i środowisko.
  3. Artystyczny Wydźwięk: Rysunkowy styl z flamingiem i towarzyszącym mu ptaszkiem jako głównymi bohaterami, na kremowym tle, jest unikalny i niepowtarzalny.
  4. Wizualna Koherencja: Znakomicie komponuje się z różnymi aranżacjami i paletami kolorystycznymi.

Różowy Flaming na Plakacie: Wprowadź Zmiany, Które Zachwycą

Jeśli kochasz artystyczną wolność i chcesz, aby twoje wnętrza były odzwierciedleniem twojej duszy, ten plakat jest dla ciebie. Flaming i jego mały różowy towarzysz nie są tylko piękne, są metaforą przyjaźni, indywidualizmu i wyjątkowości. Kremowe tło dodaje elegancji, sprawiając, że plakat jest uniwersalnym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Dlaczego warto zainwestować w ten plakat? Ponieważ jesteśmy pewni jego jakości. Gramatura 200 i tusze GreenGuard Gold to gwarancja, że twój wybór będzie trwały i ekologiczny. Z Plakatem Różowy Flaming, nie tylko wzbogacisz swoje wnętrze, ale też pokażesz, że cenisz jakość i dbałość o detale. Dekoruj z pasją. Wybierz Plakat Różowy Flaming i poczuj, jak twoje wnętrze zyskuje nową, fascynującą duszę.

Plakat Różowy Flaming - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Różowy Flaming wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Różowy Flaming

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.