Previous
Next

Plakat Różowy Flaming w Deszczu

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Podkreśl swoją kreatywność i zmysł estetyczny z Plakatem Różowy Flaming w Deszczu! Oto coś więcej niż dekoracja – to wyraz Twojego wyjątkowego gustu. Wydrukowany na papierze o gramaturze 200 z użyciem tuszów GreenGuard Gold, oferuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale i trwałość przez lata. Różowy flaming w deszczu, schowany pod różowym parasolem, to znakomity sposób na dodanie wyrazistości i odrobiny magii do Twojego młodzieżowego pokoju.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Różowy Flaming w Deszczu

Niech Twoje wnętrze odzwierciedli Twoją wyjątkową osobowość. Z Plakatem Różowy Flaming w Deszczu, dostajesz więcej niż prostą ozdobę – dostajesz możliwość aranżacji przestrzeni w zgodzie z własnymi oczekiwaniami i potrzebami.

Zalety Plakatu Różowy Flaming w Deszczu: Twój Sposób na Wyjątkowość

  1. Długa żywotność: Dzięki zastosowaniu 200-gramowego papieru, twój plakat pozostanie piękny przez lata.
  2. Zrównoważony wybór: Tuszami GreenGuard Gold wprowadzasz do swojego życia produkty przyjazne dla środowiska.
  3. Obraz jakości: Rysunkowy styl i różowy flaming w deszczu to hit, który zawsze będzie przyciągał uwagę.
  4. Wielowymiarowość: Dodatek, który wprowadza kreatywną energię i współgra z różnorodnymi stylami wnętrz.

Stwórz swoje Miejsce z Plakatem Różowy Flaming w Deszczu

Ten różowy flaming jest więcej niż tylko urokliwą ilustracją. To symboliczne wyrażenie Twojej kreatywności i chęci do życia pełnymi garściami, niezależnie od okoliczności. Tło w postaci kropli deszczu dodaje głębi i dynamiki, zachęcając do refleksji i długotrwałych obserwacji. Zatroszczyliśmy się o to, aby twój plakat był trwały i bezpieczny dla środowiska. Wysokogatunkowy papier i tusze GreenGuard Gold to gwarancja, że dokonujesz wyboru, który sprawdzi się zarówno na ścianie, jak i w Twoim sumieniu. Nie ograniczaj się do banału. Wybierz Plakat Różowy Flaming w Deszczu i zainwestuj w jakość, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Plakat Różowy Flaming w Deszczu - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Różowy Flaming w Deszczu wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Różowy Flaming w Deszczu

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.