Previous
Next

Plakat Różowy Flaming i Balony

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Rozświetl swoje wnętrze w wyjątkowy sposób z Plakatem Różowy Flaming i Balony! Ten plakat to wiele więcej niż tylko kolorowy dodatek do ściany. Oferuje stabilność 200-gramowego papieru plakatowego oraz zaawansowaną technologię druku tuszami GreenGuard Gold. Różowy flaming pod różowym parasolem i czerwone balony spadające z nieba jak krople deszczu dodają wyjątkowego uroku każdemu młodzieżowemu pokoju. To nie tylko dekoracja, to styl życia!

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Różowy Flaming i Balony

Chcesz wprowadzić do swojego życia coś więcej niż tylko przeciętną dekorację? Plakat Różowy Flaming i Balony to nie tylko estetyczny dodatek, ale i możliwość wyrażenia siebie w nowy, ekscytujący sposób.

Plakat Różowy Flaming i Balony: Wprowadź Sztukę do Codzienności

  1. Gwarancja trwałości: Oferowany plakat na 200-gramowym papierze to inwestycja w lata piękna.
  2. Odpowiedzialność ekologiczna: Druk tuszami GreenGuard Gold, czyli świadomy wybór dla ekologii.
  3. Fantastyczny design: Różowy flaming i czerwone balony jako estetyczny, emocjonalny przekaz.
  4. Niepowtarzalność i styl: Grafika w rysunkowym stylu, który wyróżni Cię z tłumu.

Twoje Wnętrze Z Plakatem Różowy Flaming i Balony

Przenosisz się do świata, gdzie różowy flaming pod różowym parasolem nie jest tylko ilustracją, ale stanem umysłu. Czerwone balony spadające z nieba to więcej niż tylko piękno, to metafora różnorodności i jedności, które każdego dnia będą Ci przypominać, że jesteś unikalny, kreatywny i pełen pasji. Co więcej, jakość tego plakatu mówi sama za siebie. Nie musisz martwić się o blaknięcie czy zniszczenie, bo jest stworzony, by wytrzymać próbę czasu. A dzięki tuszom GreenGuard Gold, wprowadzasz do swojego życia produkt, który jest tak samo troskliwy dla środowiska jak Ty. Nie przegap tej szansy, by wprowadzić do swojego życia coś więcej niż tylko przeciętną dekorację. Wybierz Plakat Różowy Flaming i Balony i odkryj nowy wymiar estetyki i funkcjonalności w jednym.

Plakat Różowy Flaming i Balony - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Różowy Flaming i Balony wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Różowy Flaming i Balony

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.