Previous
Next

Plakat Pływające Czerwone Rybki

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Ożyw swoją przestrzeń z Plakatem Pływające Czerwone Rybki! Nie jest to zwykła dekoracja. To 200-gramowy majstersztyk, wykonany na grubym papierze plakatowym. Dzięki drukowi tuszami GreenGuard Gold, nasza ekologiczna wizja łączy się z najwyższą jakością wydruku. Trzy czerwone rybki, precyzyjnie wyrysowane, wprowadzą do Twojego młodzieżowego pokoju nutę tajemniczości i głębi oceanicznej przygody.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Pływające Czerwone Rybki

Chcesz, by Twój pokój stał się więcej niż tylko przestrzenią do spania i nauki? Z Plakatem Pływające Czerwone Rybki, możesz przekształcić go w twoje prywatne akwarium pełne tajemnic i możliwości.

Dlaczego Plakat Pływające Czerwone Rybki jest Twym Idealnym Wyborem:

  1. Niebywała Trwałość: 200-gramowy papier plakatowy gwarantuje, że to arcydzieło będzie z Tobą przez lata.
  2. Eko-Świadomość: Tusz z certyfikatem GreenGuard Gold, bo dbasz nie tylko o siebie, ale i o planetę.
  3. Zadziwiająca Głębia: Trzy czerwone rybki symbolizują Twoje pragnienia, marzenia i dążenia.
  4. Nieograniczona Wyobraźnia: Styl rysunkowy, który wykracza poza schematy i zaprasza do interpretacji.

Przeżyj Oceaniczne Przygody z Plakatem Pływające Czerwone Rybki

Za każdym razem, gdy spojrzysz na te rybki, przypomnisz sobie o tym, że życie jest pełne możliwości i przygód, które tylko czekają na odkrycie. Wyobraź sobie, jak płyniesz razem z nimi, poznając nieznane. One nie są tylko trzema czerwonymi kształtami na tle oceanu, są twoimi towarzyszami w tej podróży zwanej życiem. Ten plakat nie jest tylko kolejnym ładnym obrazkiem. Jest to sposób na wyrażenie siebie, swoich przekonań i wartości. Jesteś osobą pełną pasji, która zna swoją wartość i która nie boi się marzyć. Niech ten plakat będzie Twoim codziennym przypomnieniem o tym, kim jesteś i kim możesz się stać. Niech każdy, kto go zobaczy, wie, że w Twoim pokoju nie ma miejsca na nudę i rutynę. Jest tu tylko miejsce na Ciebie i Twoją niepowstrzymaną wyobraźnię.

Plakat Pływające Czerwone Rybki - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Pływające Czerwone Rybki wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Pływające Czerwone Rybki

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.