Previous
Next

Plakat Pływające Rybki

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Odkryj radosną esencję młodości i wolności w jednym wyjątkowym dziele – Plakat Pływający Rybki. Nasz plakat łączy w sobie precyzyjny, stylowy rysunek z surowością grubej papierowej jakości 200g i ekologicznością certyfikowanego tuszu GreenGuard Gold. To estetyczne połączenie dwóch rybek, elegancko pływających w głębiach oceanu, wprowadzi do Twojego pokoju młodzieżowego aurę relaksu i swobodnego wyzwolenia.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Pływające Rybki

Za oknem miejski zgiełk, ale w Twoim pokoju panuje klimat sielankowej spokoju. Czemu? Odpowiedź jest prosta: Plakat Pływający Rybki.

Oto, Co Otrzymujesz z Plakatem Pływający Rybki:

  1. Solidność Materiału: Nie jest to jakaś tam tandeta. To 200g gruby papier plakatowy, który zachowa swój kształt przez długi czas.
  2. Zdrowie dla Ciebie i Planety: Tusz z certyfikatem GreenGuard Gold to pewność, że Twoje zdrowie i środowisko są w dobrych rękach.
  3. Luksusowy Wygląd: Dwie rybki pływają w oceanie, utrzymane w wysmakowanym stylu rysunkowym.
  4. Twoja Oaza Spokoju: Za każdym razem, kiedy spojrzysz na ten plakat, poczujesz ulgę, relaks i spokój, który ciężko znaleźć w zwykłym życiu.

Doświadczanie Klimatu z Plakatem Pływający Rybki

Płaski ekran nie odda ci tego, co czujesz na widok dwóch rybek pływających w oceanie. To jest coś więcej niż kawałek papieru na ścianie, to jest Twoje osobiste okno na inny świat, w którym jesteś wolny i spokojny. Nie jesteś już tylko młodą osobą w swoim pokoju, jesteś podróżnikiem, badaczem, a przede wszystkim – istotą, która umie cieszyć się chwilą. Wybierając ten plakat, wybierasz styl życia. Wybierasz bycie bliżej natury, nawet gdy jesteś zatopiony w miejskim gwarze. Jest to wyraz Twojej indywidualności i Twoich pragnień. Niech Plakat Pływający Rybki stanie się tym, co najważniejsze w Twoim pokoju. Nie tylko piękną dekoracją, ale odzwierciedleniem Twojego ducha. `

Plakat Pływające Rybki - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Pływające Rybki wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Pływające Rybki

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.