Previous
Next

Plakat Sokół w Chmurach

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Ożyw swoje wnętrze z Plakatem Sokół w Chmurach – wisienką na torcie każdego nowoczesnego pokoju młodzieżowego. Wykonany na wytrzymałym papierze plakatowym o gramaturze 200g i zadrukowany tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold. Obejrzyj jak sokół unosi się w chmurach i daj się unieść wizji swobody, pasji i nieograniczonych możliwości.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Sokół w Chmurach

Wiesz, że najdrobniejsze detale mogą zupełnie odmienić charakter pomieszczenia. Plakat Sokół w Chmurach jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale też źródłem niewidzialnej, ale silnie odczuwalnej energii.

Dlaczego Plakat Sokół w Chmurach? Oto Argumenty:

  1. Niezawodność Materiału: 200g papier plakatowy, odporny na zagniecenia i ścieranie.
  2. Ekologiczny Wydruk: Tusz z certyfikatem GreenGuard Gold to inwestycja w zdrowie Twoje i planety.
  3. Artystyczna Prezencja: Sokół w chmurach, na tle niebieskiego nieba, w minimalistycznym, ale sugestywnym stylu rysunkowym.
  4. Multisensoryczne Doświadczenie: Wyobraź sobie, że każde spojrzenie na ten plakat to jakby powiew świeżego powietrza w chwilach stresu czy znużenia.

Plakat Sokół w Chmurach jako Element Kreujący Atmosferę

Nie przeceniaj wartości dobrej atmosfery. Ten plakat to więcej niż tylko atrakcyjny obraz, to okno na świat wartości, które definiują Ciebie i Twoje życie. Sokół w chmurach symbolizuje dążenie do celu, nieustępliwość i elegancję. Jest to afirmacja dla każdego, kto wchodzi do Twojego pokoju, o tym, kim jesteś i kim chcesz się stać. Na dodatek, wybierając ten plakat, wybierasz też odpowiedzialność za planetę. Jego ekologiczny charakter sprawia, że możesz go podziwiać bez poczucia winy. To dzieło sztuki, które zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich gości, będąc jednocześnie hołdem dla piękna natury i jej nieokiełznanej siły. Niech Plakat Sokół w Chmurach stanie się nie tylko ozdobą, ale także manifestem Twojego stylu życia.

Plakat Sokół w Chmurach - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Sokół w Chmurach wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Sokół w Chmurach

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.