Previous
Next

Plakat Sokół z Młodym Sokołem

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Zanurz się w estetyce i symbolice naszego Plakatu Sokół z Młodym Sokołem. Otwórz drzwi do świata naturalnej elegancji i rodzicielskiej dumy, wszystko to na papierze plakatowym o gramaturze 200g i wydrukowanym w standardach GreenGuard Gold. Nie jest to tylko plakat, to również wyraz twojego stylu i wartości.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Sokół z Młodym Sokołem

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wprowadzić do swojego wnętrza nie tylko piękno, ale również głęboki przekaz? Odpowiedź jest prosta: z Plakatem Sokół z Młodym Sokołem uczynisz to w jednym, eleganckim kroku.

Co Czyni Plakat Sokół z Młodym Sokołem Niepowtarzalnym?

  1. Jakość, Która Mówi Sama za Siebie: 200g papier plakatowy zapewnia trwałość i stabilność kształtu.
  2. Świadoma Odpowiedzialność: GreenGuard Gold to gwarancja, że tusze są nie tylko trwałe, ale też bezpieczne dla środowiska.
  3. Artystyczne Perfekcje: Wyjątkowy styl rysunkowy i minimalistyczne wykonanie sprawiają, że plakat jest prawdziwym dziełem sztuki.
  4. Pouczająca Symbolika: Sokół z młodym ptaszkiem obok to potężny symbol ochrony, nauki i przekazywania tradycji.

Plakat Sokół z Młodym Sokołem jako Centralny Punkt Wnętrza

Zamieszczenie tego plakatu na ścianie to jak umieszczenie serca w wnętrzu domu. Sokół z młodym sokołem symbolizuje nie tylko naturalną suwerenność i dumę, ale również naukę i przekazanie mądrości na kolejne pokolenia. To doskonały wybór dla osób, które chcą codziennie być przypominane o wartościach, które są dla nich ważne. Poza tym, jakość materiałów i tuszów z certyfikatem GreenGuard Gold oznacza, że ten plakat jest nie tylko piękny, ale również zrównoważony ekologicznie. Możesz więc cieszyć się nim przez lata, wiedząc, że dokonałeś wyboru korzystnego dla planety.

Ożyw swoje ściany, podkreśl swój indywidualizm i zainwestuj w coś więcej niż zwykły plakat. Wybierz Plakat Sokół z Młodym Sokołem i pozwól, by przemawiał do Ciebie każdego dnia.

Plakat Sokół z Młodym Sokołem - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Sokół z Młodym Sokołem wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Sokół z Młodym Sokołem

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.