Previous
Next

Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Unikatowy, stylizowany Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów to więcej niż ozdoba – to wizualna podróż do świata przygód i majestatycznych krajobrazów. Wykonany na papierze 200g z zastosowaniem tuszów GreenGuard Gold, oferuje jakość, która przetrwa lata. Jeśli pragniesz poczuć atmosferę wyzwań i triumfów w swoim wnętrzu, nie szukaj dalej.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów

W chwilach, gdy brakuje nam oddechu i inspiracji, poszukujemy nie tylko uroku, ale również symboliki, która nadaje sens naszym codziennym zmaganiom. Z Plakatem Sokół wśród Górskich Szczytów znajdziesz to, czego szukasz, i znacznie więcej.

Cechy Plakatu Sokół wśród Górskich Szczytów, Które Zapierają Dech w Piersiach

  1. Niezmierzone Standardy Jakości: Wydrukowane na grubym papierze 200g, co oznacza, że będzie zdobić Twoje ściany przez wiele lat.
  2. Eko-Solidność: Druk tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold sprawia, że możesz mieć czyste sumienie, inwestując w ekologię.
  3. Realizm i Ekspresja: Wysoka jakość wydruku oraz styl rysunkowy zapewniają głębię i bogactwo detali, takich jak majestatyczne szczyty gór w tle.
  4. Ikona Inspiracji: Sokół na szczycie góry to symbol siły, determinacji i triumfu – wartości, które zainspirują Cię każdego dnia.

Jak Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów Wpłynie na Twoją Przestrzeń

Nie zaniedbuj potęgi symboliki w designie. Ten plakat, przedstawiający sokoła na szczycie góry z majestatycznymi szczytami w tle, jest nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także inspirującą manifestacją ambicji i niezłomności. To nie tylko dodatek – to motywacja, by zmierzyć się z wyzwaniami, którymi jest życie. Co więcej, wysoka jakość materiałów i dbałość o ekologiczne aspekty produkcji sprawiają, że ten plakat to inwestycja w Twoją przyszłość i przyszłość planety. Nie czekaj, spraw sobie lub swoim bliskim prezent, który będzie codziennie inspirował do dążenia do własnych, życiowych szczytów.

Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Sokół wśród Górskich Szczytów

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.