Previous
Next

Plakat Struś Emu pod Parasolem

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Dzięki Plakatowi Struś Emu pod Parasolem, Twoje wnętrze nabierze zupełnie nowej, pełnej życia dynamiki. Wydrukowane na papierze plakatowym 200g, z ekologicznymi tuszami GreenGuard Gold, obraz przedstawiający strusia Emu pod parasolem w strugach deszczu sprawi, że każdy, kto wejdzie do Twojego pokoju, poczuje atmosferę jak z najlepszej kawiarni. Nie jest to zwykły plakat, to wyjątkowy element designu, który dostarcza zarówno wizualne, jak i emocjonalne przeżycia.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Struś Emu pod Parasolem

Dekorując wnętrze, szukasz nie tylko uroku, ale i wyjątkowego klimatu. Z Plakatem Struś Emu pod Parasolem otworzysz przed sobą drzwi do zupełnie innej przestrzeni – miejsca, w którym każdy chce być.

Struś Emu pod Parasolem - Poza Estetyką

  1. Wygoda dla Sumienia: Druk z certyfikatem GreenGuard Gold to nie tylko ekologia, ale i gwarancja, że podarujesz przyszłym pokoleniom czysty świat.
  2. Nieśmiertelna Jakość: Gruby papier plakatowy 200g to zabezpieczenie przed zniszczeniem. Twój plakat przetrwa próbę czasu.
  3. Sztuka Wysokiej Klasy: Niepowtarzalny, rysunkowy styl i minimalistyczny design w jednym.
  4. Emocje na Papierze: Struś Emu pod parasolem w strugach deszczu – to obraz, który pobudza wyobraźnię i emocje.

Jak Struś Emu pod Parasolem Zmieni Twoje Wnętrze

Nie zapomnij, że dobry design to nie tylko wygląd, ale i doznanie. Plakat ten przyciągnie uwagę nie tylko jako obiekt sztuki, ale także jako symbol głębszych wartości. Czy to jest twoja oaza spokoju w burzliwym świecie, czy może wewnętrzny spokój w kontraście do zewnętrznego chaosu? Wyjątkowy obraz strusia Emu pod parasolem w strugach deszczu otwiera przestrzeń dla interpretacji i sprawia, że każde przemyślenie staje się bardziej intensywne. Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten unikatowy dodatek, który jest nie tylko piękny, ale i znaczący.

Plakat Struś Emu pod Parasolem - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Struś Emu pod Parasolem wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Struś Emu pod Parasolem

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.