Previous
Next

Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Emanujący oryginalnością i tajemniczością, Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków nie jest zwykłym dodatkiem do wnętrz. To autentyczne dzieło sztuki, zaprojektowane aby przyciągać spojrzenia i wzbudzać dyskusje. Wydrukowane na papierze plakatowym 200g i z tuszami GreenGuard Gold, zapewnia zarówno trwałość, jak i ekologiczność. Obraz przedstawia czarnego strusia Emu na tle szarych ptaków, wszystko w minimalistycznym, rysunkowym stylu. Zainwestuj w dekorację, która jest więcej niż tylko estetyką, to przyciągająca oko konwersacja na papierze.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków

Z Plakatem Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków wniesiesz do swojego wnętrza coś więcej niż tylko wizualny dodatek. To inwestycja w niepowtarzalność i różnorodność, które odróżniają Cię od innych.

Dlaczego Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków to Wybór, którego Nie Pożałujesz?

  1. Odpowiedzialność Ekologiczna: Tusz z certyfikatem GreenGuard Gold sprawia, że możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja dekoracja jest przyjazna dla środowiska.
  2. Gwarancja Jakości: Papier plakatowy o gramaturze 200g oferuje nie tylko piękno, ale i trwałość.
  3. Sztuka na Wyciągnięcie Ręki: Rysunkowy styl i minimalistyczna forma to połączenie, które uczyni każde wnętrze niepowtarzalnym.
  4. Narracja Bez Słów: Zastanawiający obraz czarnego strusia Emu na tle szarych ptaków to nie tylko estetyka, ale i powód do głębokich przemyśleń.

Zmieniaj i Ożywiaj Swoje Wnętrza z Plakatem Czarnym Strusiem Emu

Nie mówimy tu tylko o plakacie, mówimy o stworzeniu atmosfery. Czy to w sypialni, salonie czy pokoju młodzieżowym, ten plakat przyciągnie uwagę i stanie się punktem zaczepienia dla ciekawych rozmów i refleksji. A może poszukujesz prezentu dla kogoś wyjątkowego? Z tym plakatem podarujesz nie tylko piękno, ale i głębię. W dodatku, wysoka jakość i ekologiczne tusze to praktyczne korzyści, które uczynią ten wybór jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Nie czekaj, dodaj odrobinę wyjątkowości do swojego życia już teraz!

Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Czarny Struś Emu w Tłumie Ptaków

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.