Previous
Next

Plakat Czarny Struś Emu

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Odkryj sztukę, która mówi! Plakat Czarny Struś Emu to spektakularny dodatek do każdego pokoju, który zaskoczy nie tylko wyjątkową jakością, ale też głębokim przekazem. Wykonany na grubej podstawie z papieru plakatowego 200g i wydrukowany tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold, gwarantuje bezpieczeństwo dla środowiska. Ten plakat w stylu rysunkowym przedstawia czarnego strusia Emu w otoczeniu szarych strusi, co daje efekt artystyczny i wywołuje emocje. To nie tylko dekoracja, to oświadczenie i ekspresja twojego stylu życia!

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Czarny Struś Emu

Plakat Czarny Struś Emu nie jest zwykłym plakatem. To manifest Twojego indywidualizmu i apel o oryginalność w codziennym życiu.

Co Plakat Czarny Struś Emu Obiecuje?

  1. Zgodność z Ekologią: Dzięki zastosowaniu tuszów z certyfikatem GreenGuard Gold, ten produkt jest nie tylko piękny, ale i zrównoważony.
  2. Mistrzostwo w Detalach: 200-gramowy papier plakatowy zapewnia solidność i wyjątkową jakość wydruku.
  3. Strzał w Dziesiątkę w Designie: Minimalistyczna forma i styl rysunkowy sprawią, że plakat wpasuje się w każdą estetykę wnętrz.
  4. Narracja w Obrazie: Czarny struś Emu w centralnym punkcie, otoczony szarymi strusiami, sprawia, że to dzieło sztuki nie tylko ozdobi, ale i opowie historię.

Jak Plakat Czarny Struś Emu Zmienia Twoją Przestrzeń?

Niezależnie od tego, czy poszukujesz idealnego elementu dla swojego domu, czy prezentu dla młodej osoby z wyrafinowanym gustem, Plakat Czarny Struś Emu jest więcej niż wart uwagi. Dzięki niemu wprowadzisz nie tylko estetykę, ale i znaczenie do każdego pomieszczenia. To doskonała podstawa dla rozmów, refleksji i, być może, początek Twojej kolekcji sztuki. Nie jest to jedynie obraz, ale wprowadzenie do większej rozmowy o tym, kim jesteśmy i jakie są nasze miejsce i cele w tym skomplikowanym świecie. Zatem, czekaj nie dłużej. Spraw sobie plakat, który doda Twojemu życiu nie tylko koloru, ale i sensu.

Plakat Czarny Struś Emu - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Czarny Struś Emu wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Czarny Struś Emu

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.