Previous
Next

Plakat Struś Emu w Deszczu

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Zamień ściany w przestrzeń pełną inspiracji z Plakatem Struś Emu w Deszczu! Ten niezwykły plakat, stworzony na 200-gramowym papierze plakatowym, to nie tylko ozdoba, ale i wciągająca narracja. Dzięki tuszom z certyfikatem GreenGuard Gold, możesz być pewien, że Twoja inwestycja jest ekologiczna i bezpieczna. Z minimalistyczną formą i stonowaną kolorystyką, w połączeniu z wydrukiem wysokiej jakości, ten plakat stanie się centrum uwagi w każdym pokoju. Obraz strusia Emu stojącego w deszczu obok dwóch małych ptaszków dodaje osobliwej głębi i złożoności, która z pewnością wywoła zachwyt.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Struś Emu w Deszczu

Plakat Struś Emu w Deszczu to znacznie więcej niż tylko atrakcyjny element dekoracyjny. To przemyślany i pieczołowicie wykonany produkt, który wzbogaci Twoje życie na wiele sposobów.

Dlaczego Plakat Struś Emu w Deszczu Jest Wyjątkowy?

  1. Inwestycja w odpowiedzialność: Druk wykonany tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold. Możesz cieszyć się pięknem, nie narażając środowiska.
  2. Odwzorowanie detali: Wysokiej jakości wydruk na 200-gramowym papierze, który oddaje każdy niuans.
  3. Kreacja i kolor: Stonowana kolorystyka i minimalistyczna forma idealnie komponują się z różnymi stylami wnętrz.
  4. Kompozycja z przekazem: Struś Emu i dwa małe ptaszki w deszczu - scena z życia natury, która wprowadza spokój i równowagę.

Jak Plakat Struś Emu w Deszczu Wzbogaci Twoją Przestrzeń?

Ten plakat to idealna propozycja dla osób ceniących subtelne detale i głębokie znaczenie. Scena z życia strusia Emu w strugach deszczu, stworzona w stylu rysunkowym, dodaje charakteru i oryginalności każdemu pomieszczeniu. Będzie doskonałym dodatkiem do salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego, stanowiąc źródło inspiracji na co dzień. Mała ikonografia z ptaszkami obok strusia wprowadza element zaskoczenia i zastanowienia. To więcej niż plakat – to filozofia życia zamknięta w jednym obrazie, który z pewnością będzie rozmówcą w Twoim domu.

Plakat Struś Emu w Deszczu - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Struś Emu w Deszczu wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Struś Emu w Deszczu

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.