Previous
Next

Plakat Młody Orzełek

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Odkryj Plakat Młody Orzełek, twoją osobistą wizytówkę stylu i wyrazistego charakteru. Ten plakat jest znacznie więcej niż tylko elementem dekoracyjnym. Jego styl rysunkowy i doskonale odwzorowane detale to połączenie sztuki i ekologii, dzięki tuszom z certyfikatem GreenGuard Gold. Wykonany na grubym papierze plakatowym 200 gram, plakat wygląda luksusowo i jest jednocześnie trwały. Niebieskie tło i młody orzełek w centrum dodają mu niepowtarzalnego charakteru. Idealny dla nowoczesnych wnętrz.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Młody Orzełek

Nie tylko zdobi, ale i wyzwala potencjał twojego wnętrza – tak można opisać Plakat Młody Orzełek. Jest to nie tylko dekoracja, ale również inwestycja w dobry gust i świadome życie.

Wartości, które oferuje Plakat Młody Orzełek

  1. Ekologia na pierwszym miejscu: Drukowane tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold, bo dbanie o planetę to także dbanie o siebie.
  2. Trwałość i styl: Gruby papier plakatowy 200 gram gwarantuje, że ten plakat będzie zdobił twoje ściany przez lata.
  3. Sztuka w detalu: Wyjątkowa jakość wydruku z każdym drobiazgowym szczegółem dodaje głębi i znaczenia.
  4. Unikatowość designu: Niebieskie tło i młody orzełek tworzą spójną i inspirującą kompozycję.

Jak Plakat Młody Orzełek wpłynie na Twoje życie?

Pomyśl o tym jako o codziennym przypomnieniu o twoich celach, o nieograniczonych możliwościach, które są w zasięgu ręki. Orzełek, dumnie spoglądający z centrum kompozycji, jest symbolem młodości, energii i ambicji. Każde spojrzenie na niego stanie się motywacją do działania. Niebieskie tło plakatu wprowadza do pomieszczenia uczucie spokoju i równowagi, tworząc idealne warunki do nauki, pracy i relaksu. Ostateczny efekt? Miejsce, w którym chce się być, niezależnie od pory dnia i nastroju. Ciesz się każdym dniem w pełni, mając przy sobie to niewielkie arcydzieło.

Plakat Młody Orzełek - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Młody Orzełek wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Młody Orzełek

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.