Previous
Next

Plakat Orzeł w Górach

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Wyrusz na szczyty górskie bez wychodzenia z domu z Plakatem Orzeł w Górach! Projektowany dla osób o wysmakowanych upodobaniach, ten plakat zapewnia więcej niż tylko ozdobę. Oferuje wgląd w dziką naturę, zwracając przy tym uwagę na odpowiedzialność ekologiczną. Dzięki wykorzystaniu tuszy GreenGuard Gold i grubego papieru plakatowego 200 gram, korzystasz z produktu zarówno etycznego, jak i wytrzymałego. Minimalistyczna forma i styl rysunkowy dodają charakteru każdemu wnętrzu, a majestatyczne orły i góry na plakacie będą inspirować cię każdego dnia.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Orzeł w Górach

Plakat Orzeł w Górach nie jest tylko kolejnym elementem dekoracyjnym. To inwestycja w twój osobisty rozwój i jakość życia. Dlaczego? Ponieważ przestrzeń, w której żyjemy, wpływa na nasze emocje, myśli i działania.

Niezapomniane Zalety Plakatu Orzeł w Górach

  1. Odpowiedzialność za Środowisko: Wybierając tusze z certyfikatem GreenGuard Gold, czynisz wybór z myślą o przyszłych pokoleniach.
  2. Elegancja na Papierze: 200-gramowy papier plakatowy to połączenie klasy z trwałością.
  3. Pierwsza Klasa w Detalach: Wysokiej jakości wydruk zwraca uwagę na każdy szczegół, od sylwetki orła po struktury gór.
  4. Minimalizm z Mocą: Prosta forma i styl rysunkowy ułatwiają wpasowanie plakatu w różnorodne aranżacje wnętrz.

Dlaczego Plakat Orzeł w Górach zasługuje na miejsce na twojej ścianie?

Pomyśl o tym plakacie jako o Twoim osobistym coachu. Orzeł, dumnie siedzący na gałęzi, symbolizuje siłę, determinację i wizję, a góry w tle odzwierciedlają wyzwania, które stoją przed nami. Każdy raz, kiedy spojrzysz na ten plakat, przypomnisz sobie o swoich celach i aspiracjach. Jest to więcej niż dekoracja, to narzędzie do budowania pewności siebie i siły woli. Majestatyczny krajobraz górski działa jak balsam dla duszy, dodając oddechu i przestrzeni do codziennego życia. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym ambitnym indywiduum, czy doświadczonym dżentelmenem, Plakat Orzeł w Górach jest dla ciebie.

Plakat Orzeł w Górach - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Orzeł w Górach wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Orzeł w Górach

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.