Previous
Next

Plakat Orły na Gałęzi

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Zanurz się w majestatycznej krainie natury z Plakatem Orły na Gałęzi. Nie jest to zwykły obraz na ścianę, ale prawdziwe doświadczenie wizualne, zapewniające namysł i inspirację. Tworzone na grubym papierze plakatowym 200 gram i z wykorzystaniem tuszy GreenGuard Gold, ten plakat łączy w sobie najwyższą jakość wykonania z ekologiczną odpowiedzialnością. Bądź częścią przygody i odkryj, jak duże znaczenie dla twojego rozwoju ma dobór odpowiedniej dekoracji.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Orły na Gałęzi

Plakat Orły na Gałęzi przenosi cię do świata, w którym natura rządzi. Jest to prawdziwe wyzwanie dla twojego pokoju młodzieżowego, ponieważ dodaje on charakteru i stylu każdej przestrzeni.

Odkryj Wartość Plakatu Orły na Gałęzi

  1. Eko-świadomy Wybór: Tusz z certyfikatem GreenGuard Gold daje ci pewność, że jesteś odpowiedzialny wobec środowiska.
  2. Solidność w każdym Calu: 200-gramowy papier plakatowy gwarantuje, że twoje arcydzieło będzie ci służyło przez lata.
  3. Sztuka, która Mówi: Detale takie jak siedzące orły, tło z lasem i górami dodają kontekstu i głębokości twojemu otoczeniu.
  4. Zgodność Kolorystyczna: Styl rysunkowy i naturalna paleta kolorów sprawiają, że plakat idealnie wkomponuje się w twoje wnętrza.

Twoje Wnętrza Transformowane przez Plakat Orły na Gałęzi

Jeżeli myślisz, że plakat to tylko ozdoba, mylisz się. To przestrzeń do wyrażania siebie, do rozwoju i refleksji. Orły na gałęzi symbolizują siłę, odwagę i wolność, cechy, które każdy młody człowiek chciałby rozwijać. Góry i lasy w tle są symbolem niezmierzonej przyrody i jej bogactwa. To jest nie tylko estetyka, to są wartości. Jest to plakat, który zachęca do myślenia, do marzenia, do bycia lepszym. Nie przegap okazji, aby uczynić swój pokój miejscem, które będzie cię inspirować każdego dnia. Wybierz Plakat Orły na Gałęzi i wprowadź żywioł przyrody do swojego życia!

Plakat Orły na Gałęzi - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Orły na Gałęzi wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Orły na Gałęzi

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.