Previous
Next

Plakat Sarenki Zimową Porą

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Przenieś się w bajkową, zimową atmosferę z Plakatem Sarenki Zimową Porą. To arcydzieło na grubym, 200-gramowym papierze plakatowym jest drukowane eco-friendly tuszami GreenGuard Gold, zapewniając ci nie tylko piękno, ale i spokojne sumienie. Artystyczne detale w postaci spadających płatków śniegu i delikatnych linii rysunku odmienią twoją przestrzeń młodzieżową, sprawiając, że stanie się ona oazą spokoju i inspiracji.

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Sarenki Zimową Porą

Plakat Sarenki Zimową Porą to więcej niż ozdoba. To emocjonalny krajobraz, który wprowadza do twojego pokoju młodzieżowego niepowtarzalną aurę spokoju i tajemniczości.

Twoje Korzyści z Posiadania Plakatu Sarenki Zimową Porą

  1. Bezpieczeństwo i Ekologia: Drukowane tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold, dla twojego zdrowia i dobra planety.
  2. Trwałość i Jakość: Wykonany z papieru o gramaturze 200g, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność.
  3. Artystyczna Inspiracja: Subtelny, rysunkowy styl i spadające płatki śniegu dodają głębokości i bogactwa kulturowego.
  4. Uniwersalna Estetyka: Dominujący kolor szary sprawia, że plakat doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi.

Kreuj Atmosferę Dzięki Plakatowi Sarenki Zimową Porą

Ten plakat to nie tylko element dekoracyjny, to narzędzie do kreowania atmosfery. Zimowe płatki śniegu i sarenki w lesie są jak melodia, która wprowadza spokój, skłania do refleksji i inspiruje. To jak zimowa opowieść przeniesiona na ścianę, która w magiczny sposób wpływa na samopoczucie wszystkich, którzy się z nią zetkną. Jest idealnym prezentem dla młodzieży pragnącej indywidualizmu i głębi w swojej przestrzeni. Nie jest to zwykły plakat, to artystyczna interpretacja zimowej natury, którą można poczuć na własnej skórze każdego dnia. Odkryj swoją wewnętrzną równowagę i podziel się nią z bliskimi. Wybierz Plakat Sarenki Zimową Porą i zanurz się w sztuce, która żyje!

Plakat Sarenki Zimową Porą - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Sarenki Zimową Porą wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Sarenki Zimową Porą

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.