Previous
Next

Plakat Jeleń w Lesie

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Przełam monotonność swojego wnętrza z Plakatem Jeleń w Lesie! Umieść na ścianie ciekawą historię zanurzoną w jesiennej atmosferze. Ten niezwykły plakat jest drukowany na grubym, 200-gramowym papierze plakatowym, co gwarantuje długowieczność i wyrazistość kolorów. Tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold nie tylko podkreślamy detale, ale także dbamy o twoje zdrowie. Wprowadź głębię i niepowtarzalny klimat do swojego pokoju młodzieżowego!

Kategoria Plakaty młodzieżowe Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Jeleń w Lesie

Pozwól Plakatowi Jeleń w Lesie przenieść cię w pełen spokoju, jesienny świat. Tu, na pierwszy rzut oka, zauważysz harmonię między sztuką a twoim wnętrzem.

Czym wyróżnia się Plakat Jeleń w Lesie?

  1. Solidność i Trwałość: Wydrukowany na 200-gramowym papierze plakatowym, ten produkt jest zbudowany, aby przetrwać.
  2. Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu: Używane tusze z certyfikatem GreenGuard Gold są nieszkodliwe dla zdrowia i przyjazne dla środowiska.
  3. Estetyka i Realizm: Cudownie rysowany jeleń wśród drzew i spadających liści przenosi twoje zmysły w autentyczny, leśny krajobraz.
  4. Kolorystyka: Stonowana szarość wprowadza do pokoju młodzieżowego spokój i harmonię.

Dlaczego warto zainwestować w Plakat Jeleń w Lesie?

Inwestując w ten plakat, nie tylko dodajesz swojemu pokoju młodzieżowemu ozdobę, ale też wprowadzasz do niego głęboki, artystyczny wymiar. To nie tylko kawałek papieru. To przemyślany element designu, który odmienia twoją przestrzeń i dodaje jej charakteru. Zapewnia on jednocześnie estetyczne i emocjonalne przeżycia, które każdego dnia będą wzbogacać twoje życie. Ciesz się wyjątkową atmosferą i uczuciem, jakie niesie ze sobą ten unikatowy produkt. Niech twoje wnętrze stanie się miejscem, gdzie sztuka spotyka funkcjonalność.

Plakat Jeleń w Lesie - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Jeleń w Lesie wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Jeleń w Lesie

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.