Previous
Next

Plakat Wiewiórka i Balony

Kolekcja NaSciany.pl
Wysyłka w 1 do 2 dni roboczych!

Realizacja po 10 lipca 2023 roku.
Na hasło "POCZEKAM" - 15% na całe zamówienie.

Zamawiasz plakat bez ramy 30x40 cm
34,00 zł
Brutto

Daj skrzydła wyobraźni Twojego dziecka z Plakatem Wiewiórka i Balony. Ten ekscytujący i kreatywny design ożywi każdą przestrzeń i stworzy zaczarowane otoczenie. Drukowany na papierze 200-gramowym z tuszami GreenGuard Gold, oferuje nie tylko niesamowitą jakość, ale też ekologiczny wybór. Plakat, który jest więcej niż tylko ozdobą – to okno do świata fantazji!

Kategoria Plakaty dla dzieci Numer produktu TS220927016a
Podziel się na:

- Plakat Wiewiórka i Balony

Niewiele rzeczy jest w stanie rozpalić wyobraźnię dziecka tak, jak Plakat Wiewiórka i Balony. Nie jest to tylko dekoracja, ale podróż do świata, gdzie wszystko jest możliwe.

Plakat Wiewiórka i Balony: Twój Bilet do Magicznego Świata

  1. Eko-Friendly Wybór: Dzięki tuszom z certyfikatem GreenGuard Gold, masz pewność, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska.
  2. Trwała Inwestycja: Papier o gramaturze 200 g/m² zapewnia, że plakat będzie służył przez wiele lat, nie tracąc na jakości.
  3. Artystyczne Detale: Styl rysunkowy i precyzyjne szczegóły sprawiają, że to dzieło sztuki, a nie tylko dekoracja.

Korzyści z Posiadania Plakatu Wiewiórka i Balony

  1. Inspiracja i Kreatywność: Ten plakat nie jest tylko piękny; jest też narzędziem, które inspiruje i rozwija kreatywność Twojego dziecka.
  2. Estetyka i Funkcjonalność: Dzięki minimalistycznej formie, plakat wpasowuje się w różnorodne wnętrza, od nowoczesnych po klasyczne.
  3. Uniwersalność: Niezależnie od wieku, ten plakat przyniesie radość i uśmiech na twarz każdego, kto go zobaczy.

Ten plakat to nie tylko efektowna dekoracja, ale też sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności Twojego dziecka. Czerwone balony i serduszka dają poczucie przygody i optymizmu, tworząc idealne tło dla nieskończonych opowieści.

Plakat Wiewiórka i Balony - specyfikacja produktu
Rodzaj druku Druk w technologii CMYK z certyfikatem GreenGuard Gold łączy doskonałą jakość kolorów z ekologiczną odpowiedzialnością. To wybór dla tych, którzy cenią wyrazistość i dbałość o środowisko.
Papier plakatowy Matowy papier plakatowy o gramaturze 200 gram, produkowany w Europie, to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów i ostrych konturów. Dzięki wielowarstwowemu powlekania i odporności na warunki atmosferyczne jest idealny na plakaty.

Bezpieczne płatności PAYU

Wysyłka kurierem 15 zł

Certyfikat Greenuard Gold

Drukowane w Polsce

Plakat Wiewiórka i Balony wydrukowana tuszami z certyfikatem GreenGuard Gold.

GreenGuard Gold to certyfikat ustanowiony przez organizację Ul Service, który jest przyznawany produktom, które spełniają surowe wymagania dotyczące emisji substancji szkodliwych do powietrza wewnętrznego. Certyfikat GreenGuard Gold jest szczególnie ważny dla produktów druku wielkoformatowego, ponieważ takie produkty często są używane w miejscach zamkniętych, takich jak budynki użyteczności publicznej, szkoły i centra medyczne, gdzie ważne jest zapewnienie czystego i zdrowego powietrza wewnętrznego. Produkty z certyfikatem GreenGuard Gold są testowane i uznawane za bezpieczne dla środowiska, co oznacza, że są one zdrowe dla użytkowników i nie powodują negatywnych skutków zdrowotnych.

- Plakat Wiewiórka i Balony

Kiedy otrzymam mój plakat ?


Standardowo wszystkie nasze plakaty są gotowe do wysyłki w maksymalnie 48 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji plakatów w ramie może się wydłużyć od 5 do 7 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Kiedy otrzymam moją tapetę ?


Zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w możliwie najszybszym terminie. Większość zamawianych tapet jest gotowych do wysyłki w przeciągu 4 - 5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wydruku tapety może się wydłużyć do 9 dni roboczych, w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

Bezpłatne oprawienie w ramę plakatową.


Jeżeli zdecydowałeś się na zakup plakatu w ramie zapewniamy bezpłatną usługę oprawienia. W przesyłce otrzymasz gotowy do zawieszenia, oprawiony poster w wybraną ramę.

Jak zamówić plakat na wymiar w innym formacie ?


Standardowo oferujemy plakaty w trzech podstawowych formatach: 30x40 cm, 50x70 cm oraz 70x100 cm. W tych rozmiarach dostępne są również aluminiowe ramy do plakatów w kolorze białym bądź czarnym. Jeśli jednak jesteś zainteresowany innym rozmiarem lub kolorem skontaktuj się z nami !

Jesteś zainteresowany spersonalizowanym plakatem na ścianę ?


Plakaty znajdujące się w naszej ofercie możemy dowolnie spersonalizować, usunąć coś z plakatu lub dodać jakieś informacje typu logo czy napis (np. z dedykacją). Jesteś zainteresowany spersonalizowanym wydrukiem ? Skontaktuj się z nami !

Jak drukujemy plakaty w sklepie internetowym ?


Druk na najwyższej jakości papierze plakatowym, o gramaturze 200 gr. Głębię kolorów i ostrość nawet drobnych szczegółów na plakacie zapewnia wysoka rozdzielczość druku oraz zastosowanie wysokiej jakości tuszy.